Kontakt

DISPECHEM spol. s r.o.
Pražská 4
679 61 Letovice
Czech republic

tel.: +420 516 474 070
e-mail: obchod@dispechem.cz


Otevírací doba prodejny:

Po - Pá: 8 - 17 hod
So:       8 - 11 hod

 O nás


     Firma byla založena v roce 1992 ing. Františkem Hanskutem. Naším výrobním programem se od počátku staly především interiérové a fasádní barvy, ale také lepidla, tmely a výrazných úspěchů bylo dosaženo v oblasti vývoje protiplísňových barev a přípravků. Místo na trhu jsme si vydobyli především pružnou a vstřícnou obchodní politikou, založenou na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. 

     Naše výrobky si za více než 15 let na trhu našly oblibu nejen u drobných řemeslníků, ale i u velkých stavebních firem, jak ostatně dokládá mnoho významných referencí po celé České republice. 

     Velký důraz je kladen na kvalitu výrobků, proto provádíme přísné pravidelné kontroly vstupních surovin i technologických parametrů jednotlivých výrobků.

Prodejna
 
Výrobní provozovna Horní Poříčí
Podniková prodejna v Letovicích

 Výrobní provoz v Horním Poříčí

Laboratoř na Horním Poříčí
Tónovací automat na prodejně v Letovicích
Tónovací a vývojová laboratoř. Pomocí moderních technologií jsme schopni našim zákazníkům natónovat interiérové a fasádní barvy v jakémkoli odstínu na základě předloženého barevného vzoru (vzorkovnice, vzorek omítky a podobně).
V naší prodejně tónujeme na počkání interiérové, fasádní, syntetické i vodou ředitelné barvy v odstínech NCS, RAL, EUROTREND a HET na moderním míchacím automatu.


[Otevřít verzi pro tisk]